אורי

ביום שישי, ה- 21.11.2008 נחנכה באופן רשמי חוות אורי.

דברים שאמרה שלי - אמא של אורי - באירוע הפתיחה:
חוות אורי, מקום פיזי, ממשי, מקום של עשייה להגשמת חלום. מקום של אנשים, מקום מחבק ומלא כוח. מקום שמייצר שיח רעים ספוג ריגושים של חיים שוקקים.
בחוות אורי כל חומרי הלב שמציפים אותנו: נדיבות, שמחת יצירה, נחישות, אמונה, אהבה, חברות, אהבה... הצטופפו להם כאן והתיישבו נכון בכל פינה ופינה.
"חוות אורי", אורי - זלדה בשירה אומרת "לכל איש יש שם שנתן לו אלוהים ונתנו לו אביו ואמו.... ואני מוסיפה לכל איש יש שם שנתנו לו חבריו.
אורי קבל את השם הכי קולע: פנים עגולים, יפהפיים, פני מלך החיים. צחוק חם ונצחי, חיבוקים חזקים ונדיבים, שמחת חיים גדולה.

אחת השכנות שלנו, כשגרנו באזור אמרה: "כשפגשתי את אורי, פגשתי חיוך חיוך החודר ישר אל הלב ומשם בלי שהיות גורם לי לחייך, אורי בדרכו הבלתי אמצעית חדר לליבי כאילו שהיה לו כפתור ישיר לעצבי פניי, וידע לגרום לשפתי להתרומם כלפי מעלה ולחייך". החן, השובבות, הקסם הכובש הכניעו את כולם.

תמיד אמר על עצמו "אני אורי פטאל אני מי שאני ואני מה שאני" בקול עצמאי כזה שמכיל בתוכו חופש פנימי.

אך יותר מהכול אורי היה חבר בנשמתו, חברות הייתה בשבילו סוג של קיום, ובעיקר הזדמנות לנתינה, להתמסרות, ולאחריות לאחר. את המושג ח-בר טבע אורי כבר בגיל שנתיים והפך אותו לערך שהלך ותפס משמעות מרכזית בחייו. החברות הייתה לב נשמתו, וחבריו תמיד אומרים "אורי חי בשביל חברים".

אחד החיילים של אורי שמאוחר יותר הפך למפקד צוות בעצמו אמר: "מה שאני לקחתי הכי הרבה מאורי זה העניין של החברות. כשאורי היה מדבר על החברים שלו ועל הצוות שלו היה אפשר לראות ברק כזה בעיניים. וכשהוא היה הכי מתעצבן עלינו זה כי לא היינו חברים כשלא תפקדנו כצוות. זה הדבר שליווה אותי כל הצבא וכשאני מסתכל אחורה זה המוטיב המרכזי בשירות שלי והעברתי את זה גם לחיילים שלי".

חוות אורי קמה על ערך החברות, תהליך הקמת החווה אוסף לתוכו סיפורים רבים של אנושיות וחברות במיטבה. התמונות שמצורפות לאתר מראות חלק מהסיפורים. חוות אורי לוקחת את ליבי מכאב האובדן אל קולות החיים התוססים שנמצאים כאן.
חוות אורי מחברת אותי לטוב שבאדם, מחברת אותי לאהבה.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר של אורי.
בניית אתרים OZ Branding כל ההכנסות מהפעילויות לחברות מוקדשות לחוות אורי ופעילותיה